شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » نشست هم‌اندیشی مدیر روابط‌عمومی استانداری ایلام با مدیر روابط‌عمومی پترول برگزار شد

به‌گزارش انعکاس ایلام، روز سه‌شنبه ۸ خردادماه، نشست هم‌اندیشی، صحرایی مدیر روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری ایلام با سلمان امیری مدیر روابط‌عمومی گروه سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج‌فارس(پترول)، اعضای شورای اطلاع‌رسانی دولت در استان و رییس سازمان بسیج‌رسانه استان برگزار شد.

مدیر روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری ایلام در این نشست با تسلیت شهادت شهید‌جمهور حضرت آیت‌الله دکتر رئیسی رئیس‌جمهور محبوب و مردمی و همراهان ایشان، گفت آیت‌الله رئیسی به جهت مردمی بودن و خدمات بی‌شماری که به مردم داشته پس از شهادت محبوب قلب‌های آحاد مردم شد و گواه این موضوع، حضور فشرده و میلیونی اقشار مختلف مردم در مراسم تشییع پیکر مطهر ایشان بود.

محمد صحرایی افزود: خداوند خواست که حضرت آیت‌الله‌رئیسی عزیز بماند، گرچه فقدان این شخصیت تراز واقعی انقلاب برای ما سخت و جانکاه است اما مکتب خدمت‌گزاری شهیدجمهور حضرت آیت‌الله رئیسی هم‌چنان پرفروغ و الهام‌بخش است.

وی اضافه کرد: ضرورت دارد اصحاب قلم، رسانه و روابط‌عمومی‌های دستگاه‌ها، خدمات انجام شده دولت را مستمراً و به صورت گسترده انتشار دهند.

در این نشست مدیر روابط‌عمومی پترول، اعضای حقیقی شورای اطلاع‌رسانی دولت در استان و رئیس سازمان بسیج‌رسانه استان، به طرح نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

  • نویسنده: فریبا میرزایی 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری