شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » هدف دشمن تغییر دیدگاه و القای حس ناتوانی در بین جوانان است

به گزارش انعکاس ایلام، محمدسبحان حسنی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام روز دوشنبه ۱۴ اسفندماه در آئین تقدیر از جوانان برتر استان در جشنواره جوانان برتر ایران زمین، گفت: هدف دشمن تغییر دیدگاه و القای حس ناتوانی در بین جوانان است اما همواره‌ درخشش جهانی جوانان در عرصه‌های مختلف موجب ناامیدی و یاس دشمنان شده است.

وی افزود: سعی و برنامه دشمنان به طرق مختلف و اغواگرانه، نزدیک شدن به جوانان برای ایجاد فاصله این قشر با آرمان‌های نظام و انقلاب است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام بر دشمن‌شناسی از سوی جوانان تاکید و ادامه داد: حقایق آشکار و پنهان دشمنان باید با جهاد تبیین به جوانان شناسانده شود.

حسنی خاطرنشان کرد: سران اروپایی، آمریکایی و رسانه‌های تبلیغی آنها برای رسیدن به مقاصد شوم خود، به صورت ویژه به جوانان ایران توجه دارند تا آنها را به سمت اهداف خود بکشانند.

وی یادآور شد: دشمنان اثبات کرده‌اند که هیچگاه تحمل موفقیت جوانان ایرانی را ندارند.

حسنی با بیان اینکه نوک پیکان دشمنان را جوانان ایرانی نشانه گرفته اند، بیان کرد: جوانان ایرانی با استدلال و منطق و موفقیت‌های پی در پی بین المللی دشمنان را به عقب رانده‌اند.

وی تصریح کرد: جوانان نسبت به جامعه خود احساس مسئولیت دارند و قشری بسیار تاثیرگذار هستند. جوانان باید در امور زندگی خود، معنویت و الفت با خداوند را نیز مد‌نظر داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، در جشنواره انتخاب جوان برتر استان ۱۰۷ نفر در رشته‌های مختلف ثبت‌نام کردند که پس از داوری در نهایت ۳۰ جوان برگزیده و مورد تقدیر قرار گرفتند.

  • نویسنده: فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری