شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » هشدار به رانندگان در پی ورود سامانه بارشی به ایلام

ابوالفضل کهزادی رئیس پلیس راه استان ایلام، شامگاه پنجشنبه ۱۲ بهمن‌ماه در گفت‌وگو با خبرنگار انعکاس ایلام، گفت: با توجه به هشدار نارنجی از سوی سازمان هواشناسی، روزهای  پنج‌شنبه و جمعه، وضعیت ناپایدار جوی شامل بارش باران در نقاط گرمسیری و بارش برف در نقاط سردسیری برای استان ایلام پیش‌بینی شده که این امر وضعیت متفاوت و خاصی را برای سفرهای بین شهری ایجاد می‌کند.

وی افزود: رانندگان در این شرایط از عجله و شتاب خودداری کرده و با اتخاذ سرعت مطمئن، مدت زمان بیشتری برای رسیدن به مقصد در نظر بگیرند و با توجه به شرایط بارندگی و لغزندگی جاده‌ها، رعایت احتیاط و نیز رعایت فاصله طولی بیشتر با خودروی جلویی را در دستور کار خود قرار دهند.

 رئیس پلیس راه استان ایلام، ادامه داد: اطمینان از آماده به‌کار بودن خودرو، سالم بودن برف پاک‌کن خودرو و سالم بودن سیستم گرمایش خودرو و هم‌چنین همراه داشتن زنجیر چرخ برای رانندگان و همشهریانی که قصد سفر و عزیمت دارند، الزامی و ضروری است و قبل از سفر حتماً نحوه بستن زنجیر چرخ را  یاد گرفته تا در شرایط مورد نیاز  و استفاده از زنجیر چرخ به مشکل برنخورند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام؛ سامانه بارشی از عصر امروز پنج‌شنبه وارد استان شده است و بارش‌ها تا اواخر روز جمعه ادامه دارد.

  • نویسنده: فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری