شما اینجا هستید

اجتماعی » همکاری ستاد اجرایی و اموال تملیکی ایلام نقش مهمی در پیش برد اهداف دارد
گروه : اجتماعی

به گزارش انعکاس ایلام؛ محمد زارع در دیدار با رئیس سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی ایلام، اظهار کرد: مجموعه ستاد اجرایی آماده هرگونه همکاری با سایر نهادها در راستای توسعه هرچه بیشتر استان ایلام است.

وی با بیان اینکه ستاد اجرایی به صورت جدی در راستای محرومیت زدایی و کمک به نیازمندان در استان پای کار است، افزود: خوشبختانه تا کنون با نگاه مثبت مسئولان ارشد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، اقدامات بسیار خوبی در راستای محرومیت زدایی در سطح استان انجام شده است.

مدیرکل ستاد اجرایی استان ایلام گفت: همکاری‌های این دو دستگاه در جهت تسریع در امور تعیین تکلیف پرونده های مشمول قانون و جلوگیری از تداخل وظایف می‌تواند تاثیر گذار باشد.

در ادامه رئیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان ایلام، نیز اظهار کرد: همکاری بین این دو دستگاه قطعا در راستای پیشبرد اهداف سازمانی تاثیر گذار خواهد بود و در این راستا آمادگی هرگونه همکاری با ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، را داریم.

نجم الدین موسی نژاد با بیان اینکه خدمات ستاد اجرایی در زمینه محرومیت زدایی در استان ایلام بسیار قابل تقدیر است، افزود: ستاد اجرایی به خوبی وظایف خود را به صورت جهادی انجام میدهد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری