شما اینجا هستید

نوشته های تازه » هیچ مشکلی برای تردد زوار در مرز مهران وجود ندارد

به گزارش انعکاس ایلام ، حسن بهرام‌نیا ظهر روز یکشنبه ۵ شهریورماه در گفتگو با خبرنگاران گفت: پارکینگ بزرگ اربعین ظرفیت ۱۰۰ هزار خودرو را دارد که با احتساب پارکینگ‌های دولتی و خصوصی، ظرفیت پارک بیش از ۱۸۰ هزار خودرو در شهر مهران فراهم شده است.
وی افزود: جهت رفاه حال زوار، پارکینگ شماره دو اربعین نیز ایجاد شده و نمازخانه، آبسردکن، چشمه سرویس بهداشتی ایجاد و فروشگاه نیز راه‌اندازی شده است.
استاندار ایلام ظرفیت پارکینگ بزرگ اربعین را ۱۰۰ هزار خودرو اعلام کرد و بیان داشت: پارکینگ شماره یک اربعین ظرفیت ۶۰ هزار خودرو و پارکینگ شماره ۲ ظرفیت پارک ۴۰ هزار خودرو را دارد.
وی با اشاره به وضعیت تردد زوار در استان، گفت: با وجود افزایش تردد زوار، اما تردد روان است و هیچ مشکلی برای تردد زوار وجود ندارد.
رییس ستاد اربعین استان ایلام اضافه کرد: همه امکانات و رفاهی برای زوار مهیا شده است و زوار در پارکینگ بزرگ اربعین بدون معطلی سوار اتوبوس شده و راهی میدان اربعین می‌شوند.
وی با اشاره به نشست‌های مشترک با استاندار واسط عراق برای ارایه بهترین خدمات‌دهی به زوار، بیان کرد: یک قرارگاه مشترک در نقطه صفر مرزی ایجاد شده است که استانداران ایلام و واسط آخرین مسایل و مشکلات پایانه را مورد بررسی قرار می‌دهند و تصمیمات لازم را اتخاذ می‌کنند

پایان خبر/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری