شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » پالایشگاه گاز ایلام بعنوان کمیته فنی و بهداشت کار برتر در بین دستگاه های اجرایی استان معرفی شد

به گزارش انعکاس ایلام؛ مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام در حاشیه این مراسم گفت:کسب رتبه برتر کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار در راستای رعایت الزامات قانون کار و با استناد به ماده ۹۳ قانون کار و در جهت تامین مشارکت کارگران و کارفرمایان و نظارت بر حسن اجرای مقررات حفاظت فنی و بهداشت کار، صیانت نیروی انسانی و منابع مادی کشور در کارگاهای مشمول با بعد شاغلین بالای ۲۵ نفر ملزم به تشکیل کمیته حفاطت فنی کسب گردیده است.

“روح اله نوریان” افزود: بر اساس ارزیابی‌های بعمل آمده اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت های صنعتی استان در خصوص تشکیل کمیته حفاظت فنی، اجرای برنامه های آموزشی، سلامت و معاینات طب کار و اجرای دستورالعمل‌های ایمنی کار، این شرکت بعنوان بهداشت کار برتر انتخاب شده است.

وی اظهار داشت: التزام همگانی به قواعد و مقررات بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل و رعایت شایسته اصول و الزامات ایمنی، دقت و مسئولیت پذیری کارکنان از مهم ترین عوامل در بهبود شاخص های HSE و کسب عنوان برتر در حوزه حفاظت فنی و بهداشت در این شرکت است.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام تصریح کرد: اين شرکت در اجرا و استمرار سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و آتش نشانی، محیط زیست و پدافند غیرعامل تلاش های قابل قبولی انجام داده و همواره سعی دارد با نگاه فرآيند محور، اهتمام به الزامات ايمني و ارائه آموزش‌هاي هدفمند، این مهم را گسترش دهد.

نوریان با اشاره به اینکه ماموریت این شرکت با هدف تولید ایمن، پاک و پایدار بسیار خطیر است و نباید در اجرای آن سهل انگاری شود، گفت: استقرار منظم سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست در این شرکت با سرلوحه قرار دادن و تمرکز بر موضوعات بهداشت، ایمنی و آتش نشانی، محیط زیست و پدافند غیرعامل، شرایط لازم برای بهبود، بهره وری و تعالی سازمانی فراهم آورده است.

 

  • نویسنده: فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری