شما اینجا هستید

دسته‌بندی نشده » پایان فروردین ماه ۱۴۰۲ آخرین فرصت تبدیل وضعیت ایثارگران
نویسنده : معصومه بختی/خبرنگار

به گزارش  انعکاس ایلام؛ امین دوست‌محمدی با بیان اینکه در تکمیل روند تبدیل وضعیت ایثارگران استان هیچگونه نگرانی و خللی وجود ندارد، اظهار داشت: با توجه به مخاطره ایجاد شده مبنی بر حذف ظرفیت تبدیل وضعیت ایثارگران در لایحه بودجه ۱۴۰۲، همه مدیران طی مدت زمان یاد شده نسبت به تبدیل وضعیت کارکنان مشمول طرح ایثارگری دستگاه خود اقدامات لازم را انجام دهند.

وی افزود: در صورت طولانی شدن پروسه‌های اداری همچون استعلامات گزینشی و سایر مدارک کارکنان مشمول، با توجه به تامین اعتبار صورت گرفته از محل اعتبارات سال ۱۴۰۱، خللی در روند تبدیل وضعیت آنها ایجاد نمی‌شود.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ایلام گفت: حسب دستور استاندار ایلام در پیگیری روند تبدیل وضعیت ایثارگران و رفع موانع و چالش‌های آنها، طی مکاتبه‌ای در هفته جاری این تکلیف قانونی به مدیران استان ابلاغ می‌شود و پیگیری و شفاف سازی آن در دستور کار این سازمان قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: در صورت محرز شدن قصور و ساقط شدن حق ایثارگری که با داشتن تمامی شرایط، صرفا به دلیل اهمال دستگاه مربوطه در فرصت قانونی از تبدیل وضعیت محروم شده است، موضوع از طریق سازمان به عنوان مسوول حسن اجرای این قانون در مراجع ذی صلاح پیگیری خواهد شد و مدیر آن دستگاه باید در این زمینه پاسخگو باشد

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری