شما اینجا هستید

ویژه خبری » پتروشیمی ایلام قطب صنعتی استان است
گروه : ویژه خبری

به گزارش انعکاس ایلام؛ مالک روشنی عصر دوشنبه در دیدار با مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام، اظهار داشت: :نقش کلیدی این مجتمع عظیم صنعتی با مزیت‌های اشتغال و سودآوری برای استان و کشور باید به گونه ای باشد که برای مردم نقش و جایگاه آن مشهود باشد.‌

وی با بیان اینکه مسئولین شرکت پتروشیمی ایلام تکلیف سنگینی در قبال مردم بر عهده دارند، افزود: رضایت‌مندی مردم منطقه اولویت مهم مدیران این مجتمع باشد.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام در این دیدار با اشاره به مفاهیم شعار سال و امر مهم تولید، گفت: مقام معظم رهبری در چند سال اخیر شعار سال را «تولید» نام‌گذاری فرموده‌اند که نشان از اهمیت تولید در کشور دارد.

سیدغلامحسن گرشاسبی افزود: طولانی شدن روند احداث مجتمع پتروشیمی ایلام یکی از دلایل بالا رفتن ریسک سرمایه‌گذاری در این شرکت بود.

وی معضل کمبود و دریافت خوراک با ۵۲ درصد ظرفیت از پالایش گاز را یکی از مشکلات مهم این مجتمع عنوان کرد و اظهار داشت: با نوآوری کارشناسان و مدیریت ریسک ،تامین خوراک از طریق تانکر صورت می‌گیرد.

نایب رئیس هیات مدیره پتروشیمی ایلام در پایان عنوان کرد: این شرکت علی‌رغم وجود مشکلات با همت ، ابتکار و تلاش کارشناسان داخلی راه‌اندازی شده است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری