شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » پرداخت ۱۰۰ درصد هزینه‌های خدمات درمانی بیماران خاص و صعب‌العلاج

به گزارش انعکاس ایلام؛ هادی صبور در نشست تعاملی شورای راهبردی مدیرکل تأمین اجتماعی استان با شرکای اجتماعی گفت: علاوه بر پرداخت هزینه‌های درمانی بیماران خاص، در نیمه اول سال جاری مبلغ ۱۶۶ میلیون تومان کمک هزینه به بیماران، خارج از شمول پرداخت گردیده و برای نیمه دوم سال جاری نیز ۱۷۰ میلیون تومان اعتبار برای این موضوع پیش‌بینی شده است.

مدیر درمان تأمین اجتماعی ایلام ادامه داد: نسخ بستری تا پایان سال جاری الکترونیکی می‌شوند و از یکم اسفندماه سال‌جاری، نسخ بیماران بستری برای پرداخت سریع‌تر و ارائه خدمات با کیفیت به بیمه‌شدگان الکترونیکی خواهد شد.

صبور خاطرنشان کرد: واحد OPG بخش رادیولوژی بیمارستان شهدای زاگرس با اعتبار ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اخیراً راه‌اندازی شده است، و در آینده نزدیک دستگاهC_ARM در محل بیمارستان شهدای زاگرس برای رفاه حال بیماران و انجام جراحی‌های مغز و اعصاب و…. نصب و راه‌اندازی خواهد شد.

وی تصریح کرد: درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان مهران در دهه مبارک فجر به بهره‌برداری خواهد رسید، و پیگیری‌ها برای صدور مجوز استخدام پرسنل مورد نیاز این درمانگاه در حال انجام است.

وی اظهار داشت: همچنین زمین احداث درمانگاه دره‌شهر خریداری و در مرحله طراحی ساخت است.

وی عنوان کرد: در آبدانان نیز یک ساختمان از طرف اداره راه و شهرسازی به سازمان تأمین‌اجتماعی معرفی گردیده و روال اداری خرید آن در حال طی شدن است.

مدیر درمان تأمین اجتماعی ایلام بیان داشت: مجوز احداث درمانگاه شهر سرابله نیز صادر شده است و زمین مورد نظر نیز به سازمان معرفی شده که در انتطار تاییدیه سازمان تامین‌اجتماعی هستیم.

به گزارش خبرگزاری انعکاس ایلام؛ این نشست با حضور مدیرکل تأمین اجتماعی استان ایلام، شرکای اجتماعی در محل مدیریت درمان تأمین اجتماعی ایلام برگزار و مشکلات جامعه کارگری و بازنشستگان تأمین اجتماعی مطرح و رسیدگی به آنها در دستور کار قرار گرفت.

  • نویسنده: فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری