شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » پروژه های نیمه کاره ۱۰ ساله زیبنده استان ایلام نیست

به گزارش انعکاس ایلام؛ مالک روشنی عصر دوشنبه در دیدار با مسئولان راه و شهرسازی ایلام با اشاره به ظرفیت اربعین به عنوان یکی از بهترین فرصت‌ها برای توسعه استان، بیان کرد: مسئولان اجرایی استان می‌توانند در ایام اربعین از حضور مسئولان عالی نظام در استان برای برطرف نمودن بسیاری از مشکلات و همچنین تامین بودجه در پیشبرد پروژه‌های عمرانی استان استفاده کنند.

بازرس کل استان گفت: بعضی از پروژه‌های نیمه کاره در استان هستند که عمر آنها به بیش از ۱۰ سال می‌رسد و این موضوع اصلاً زیبنده استان نیست و افتتاح و بهره برداری آنها جزو مطالبات به حق مردم استان است.

این مقام مسئول افزود: مردم ولی نعمت ما هستند و ما خادم آنها بر همین اساس در تمامی جلسات این موضوع را به مدیران دستگاه‌ها متذکر شده‌ایم که می‌توانید در برخورد با مردم به زیر مجموعه گوشزد کنید تا خدای ناخواسته رفتار کارمندی باعث آزردگی خاطر کسی در جامعه و بدبینی مردم نشود.

مدیر کل راه و شهرسازی استان نیز با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت دستگاه راه و شهرسازی استان به مشکلات موجود بر سر راه پروژه‌ها اشاره کرد.

فرشاد دوستی تصریح کرد: اغلب مشکلات مربوط به تامین اعتبار بوده، مبلغ بدهی راه و شهرسازی استان به پیمانکاران برابر با بسیاری از استان‌های بزرگ کشور است و همین موضوع نیز یکی از گواهان حجم فعالیت بسیار زیاد این اداره کل است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری