شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » چهار پروژه حوزه آبرسانی شهر ایلام کلنگ زنی و افتتاح شد
نویسنده : معصومه بختی/خبرنگار

به گزارش انعکاس ایلام؛ استاندار ایلام در این آیین گفت. تحول عظیمی در حوزه آبرسانی در استان ایلام انجام گرفته است، در جهاد آبرسانی استان ایلام از نظر درصد پیشرفت در مقام مقایسه با سایر استان‌ها در مقام نخست قرار دارد.

دکتر بهرام نیا افزود: در ابتدا تعداد روستاهایی که در طرح جهاد آبرسانی قرار گرفت ۱۲۸ روستا با اعتبار ۵۰۷ میلیارد تومان بود که با رایزنی‌های صورت گرفته این تعداد روستا به ۲۰۰ مورد افزایش و اعتبار لازم نیز به ۸۰۰ میلیارد تومان افزایش یافت.

وی ادامه داد: در شرایطی که کل کشور دچار تنش آبی بود، در یک اقدام جهادی و در یکی از بخش‌های محروم استان در هلیلان در کمتر از چهار ماه آب مورد نیاز یکی روستاهای هلیلان تامین شد.

نماینده عالی دولت در استان ایلام تصریح کرد: توسعه مناطق کمتر توسعه یافته با نگاه راهبردی و مدیریت جهادی نصب العین دولتمردان و مدیریت استان قرار گرفته است.

استاندار ایلام بیان کرد: توسعه زیرساخت‌ها در جهت رفع تنش آبی در دستور کار قرار دارد و امروز در آستانه میلاد منجی عالم بشریت امام زمان (عج) پروژه های آبرسانی شهر ایلام افتتاح و کلنگ زنی می شود.

امروز پروژه آبرسانی به شهرک میلاد و مساکن ۶۴۰ واحدی طرح نهضت ملی مسکن شهر ایلام، پروژه احداث مخزن ۳ هزار متر مکعبی زون ۶ شهری منطقه شهرک چالیمار و لایه مرزی شهرک جانبازان، پروژه احداث مخزن ۵ هزار متر مکعبی زون ۱ و ۲ شهری ( منطقه بانبرز، بعثت و شهرک هجرت شهر ایلام) کلنگ زنی و پروژه های مخزن ۲ هزار کند مکعبی شهرک قائم شهر ایلام به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری