شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » یک میلیون و ۴۶۹ هزار تن کالا در استان ایلام جابجا شد

به گزارش خبرنگار انعکاس ایلام؛ سیدزاهدین چشمه‌خاور با اشاره به جابجایی یک میلیون و ۴۶۹ هزار و ۶۹۲ تن کالا از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه از طریق ناوگان حمل و نقل در استان خبر داد و اظهار داشت: این میزان حمل کالا توسط ۹۲ هزار و ۱۸۶ سرویس (بارنامه) جابجا شده است.

وی افزود: سیمان، گندم و انواع مصالح ساختمانی بیشترین میزان کالا‌هایی بوده که در این مدت توسط ناوگان حمل و نقل عمومی استان جابجا شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام تاکید کرد: سالانه بیش از ۹۸ درصد جابجایی کالا در داخل استان توسط بخش حمل و نقل جاده‌ای صورت می‌گیرد که این بخش دارای قابلیت‌ها و امکانات گسترده‌ای در سطح کشور است.

چشمه خاور، تعداد کل ناوگان باری فعال در استان را سه هزار و ۸۶۴ مورد عنوان کرد و یادآور شد: نظارت کامل بر فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی در جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی با استقرار و فعالیت ۱۲ تیم گشت نظارتی در سطح استان بطور مستمر در حال انجام است.

وی اضافه کرد: همچنین روزانه و در بازه‌های زمانی متفاوت، گشت‌های کنترلی از همکاران ستادی و شهرستانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای نحوه ارائه خدمات را رصد می‌کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام عنوان کرد: در صورت مشاهده تخلف، متخلفان به کمیسیون‌های رسیدگی به تخلفات سازمان راهداری معرفی و برابر ضوابط با آن‌ها برخورد خواهد شد.

چشمه خاور تاکید کرد: مردم می‌توانند از طریق شماره پیامکی ۱۰۰۰۱۴۱ و یا تلفن گویای ۱۴۱ شکایات خود را جهت پیگیری به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام منعکس کنند.

  • نویسنده: فریبا میرزایی 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری