شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » ۱۲طرح برق رسانی در شهرستان مهران افتتاح و کلنگ زنی شد

به گزارش خبرنگار انعکاس ایلام؛  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام در این آیین گفت: از این تعداد ۵ پروژه برق رسانی افتتاح و ۷ طرح نیز کلنگ زنی خواهد شد.

ولی اله ناصری افزود: برای افتتاح و کلنگ زنی این تعداد پروژه، اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه و مورد نیاز است.

وی در ادامه، تامین برق روستای “بهین بهروزان” با حجم فیزیکی ۸۰۰ متر شبکه توزیع و نصب دو دستگاه ترانسفور ماتور با اعتبار ۲۴ میلیارد ریال و تامین برق فاز اول مسکن ملی با حجم فیزیکی ۸۰۰۰ متر شبکه فشار متوسط با اعتبار ۶۰ هزار میلیون ریال را از جمله پروژه های کلنگ زنی شده این شهرستان در دهه فجر عنوان کرد.

مدیر عامل شرکت برق ایلام اظهار داشت:  همچنین تامین برق روستای “سر تنگ زعفرانیه” با حجم فیزیکی ۱۲ کیلومتر شبکه توزیع و نصب دو دستگاه ترانسفور ماتور با اعتبار ۱۳۰ میلیارد ریال  و اصلاح بهینه شهری و روستایی (تبدیل سیم به کابل) با حجم فیزیکی ۳۳ کیلومتر شبکه توزیع و نصب ۶ دستگاه ترانسفور ماتور با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال از مهمترین طرح های قابل افتتاح دهه فجر در شهرستان مرزی مهران است.

وی تصریح کرد: در حوزه برق رسانی به روستاهای استان اقدامات مناسبی انجام و یا در دست اقدام است.

ناصری گفت: تاکنون ۶٠ میلیارد تومان اصلاح شبکه، بهینه سازی و.. در شهرستان مرزی مهران هزینه شده است.

وی افزود: یکی از اولویت های مهم این شرکت، تامین زیر ساخت برق می باشد و در این راستا ۸ کیلومتر شبکه فشار متوسط در طرح نهضت مسکن ملی در مهران ایجاد می شود.

سعید هژبری معاون استاندار ایلام نیز در این آیین گفت: تقویت زیر ساخت های برق، جهت برگزاری کنگره عظیم اربعین در مهران اولویت مهم دولت است.

فرماندار مهران نیز گفت: شرکت توزیع نیروی برق ایلام با تامین برق به موکب ها و…  در ایام اربعین کارنامه درخشانی از خود بجای گذاشته است.

شفیعی افزود: امادگی شرکت برق ایلام به عنوان اولین دستگاه، جهت تامین برق طرح نهضت ملی مسکن ارزشمند و قابل تقدیر است.

  • نویسنده : فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری