شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » ۳۰۰ میلیارد ریال جهت حمایت از بیماران خاص در ایلام پرداخت شد

به گزارش خبرنگار انعکاس ایلام؛ “نورالدین رحیمی” در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام به مناسبت هفته بیمه سلامت اظهار داشت: نزدیک به ۳۵۰ هزار نفر از جامعه استان تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

وی با بیان اینکه در حوزه پیشگیری و اطلاع رسانی اقدامات مناسبی صورت نگرفته است، افزود: تمامی افرادی که جزو پنج دهک اول جامعه هستند، بدون مراجعه به بیمه سلامت و با استفاده از بانک اطلاعاتی ثبت احوال به صورت کاملا رایگان تحت پوشش بیمه قرار گرفته اند.

مدیرکل بیمه سلامت استان ایلام با اشاره به اینکه یک پیشنهاد از طرف اداره کل بیمه سلامت استان در حوزه بارداری و فرزندآوری به مرکز ارائه شده است، افزود: این طرح قرار است بصورت پایلوت در ایلام برگزار می‌شود.

رحیمی با بیان اینکه در حوزه بارداری و فرزندآوری نیز خدمات خوبی در بیمه سلامت انجام می شود، بیان داشت: تمامی مادران باردار و فرزندان تا پنج سال به صورت رایگان تحت پوشش بیمه سلامت قرار می گیرند.

وی با اشاره به اینکه بحث پوشش هزینه های بیماران خاص یکی از اقدامات مهم بیمه سلامت بوده است، گفت: ۱۰۷ بیماری خاص مشخص شده که برای ۲۷ بیماری بسته خدماتی در بیمه سلامت تعریف شده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان ایلام خاطرنشان ساخت: از ابتدای آغاز به کار صندوق حمایت از بیماران خاص بیش از ۳۰ میلیارد تومان کمک شده است.

رحیمی در پایان با اشاره به اینکه بعضی از جراحی ها در استان انجام نمی شود، افزود: ۷۲ نفر در بیمه سلامت استان ایلام به مردم و جامعه هدف خدمات رسانی می کنند.

  • نویسنده: فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری