شما اینجا هستید

نوشته های تازه » ۳۰ نقطه حادثه خیز در محورهای مواصلاتی ایلام شناسایی شد
نویسنده : معصومه بختی/خبرنگار

به گزارش انعکاس ایلام ، سردار دلاور القاصی مهر صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه در ایام چهارشنبه سوری هیچ گونه حادثه و تلفات جانی نداشتیم و این نشان از همراهی مردم با پلیس در راستای توجه به هشدارها و پیام‌های آموزشی و همچنین همراهی اصحاب رسانه و صدا وسیما بوده است.

وی از تمهیدات پلیس برای پنج شنبه و جمعه آخر سال و ساماندهی پارکینگ خودروها خبر داد و گفت: انتظار داریم شهروندان عزیز با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و همچنین عمل به توصیه‌ها و هشدارهای پلیسی، انتظامی استان را همراهی کنند.

وی اضافه کرد: در پنجشنبه و جمعه آخرسال نیز که مردم به زیارت امام زاده‌های استان و قبور اموات خود می‌روند تمهیدات لازم اندیشیده شده است و از مردم عزیز انتظار داریم با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و همچنین عمل به توصیه‌ها و هشدارهای پلیسی، انتظامی استان را همراهی کنند.

فرمانده انتظامی ایلام اضافه کرد: به همین منظور پلیس راه استان طرح نوروزی را از تاریخ ۲۴ اسفند ماه الی ۱۴ فروردین با هدف افزایش گشت‌های هدفمند در محورهای مواصلاتی به منظور کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای با راه اندازی ۵۰ واحد گشت تخصصی و ۲۰و احد گشت تلفیقی با سایر سازمان‌ها تمام تلاش خود را جهت افزایش انضباط ترافیکی برای همشهریان عزیز ایلامی بکار گرفته است.

وی اظهارکرد: با توجه به در پیش بودن سفرهای نوروزی از شهروندان می‌خواهیم با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی به خادمان خود در مجموعه انتظامی برای برقراری امنیت ترافیکی کمک کرده و شرایط سفر خوبی را برای خود مهیا کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: یکی از تخلفاتی که پلیس به شدت با آن برخورد می‌کند بحث برخورد با تخلفات حادثه ساز است و پلیس در ایام تعطیلات نوروز با خودروهای که مرتکب تخلف حادثه ساز بشوند به شدت برخورد می‌کند و برابرتدابیر اندیشیده شده تا آخر تعطیلات نوروزی در توقیف پلیس می‌مانند.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۳۰ نقطه حادثه خیز در محورهای مواصلاتی استان شناسایی شده‌اند، اظهار کرد: با آشکار سازی این نقاط و استقرار گشت‌های پلیس راه در صدد کاهش تصادفات جاده‌ای در این محورها هستیم و امیدواریم رانندگان نیز تا زمان رفع کامل این نقاط با پلیس همکاری لازم را بعمل بیاورند تا شاهد وقوع حادثه ناگوار در این محورها نباشیم.

انتهاي پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری