شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » ۳۱ مناقصه و پیمان سپاری برای گازرسانی به مناطق مختلف ایلام انجام شد

 

به گزارش خبرنگار انعکاس ایلام؛ داریوش منصوری افزود: این مناقصات برای تأمین ومقاوم سازی و ایمن سازی خطوط گاز شهری و روستایی و خدمات بهره‌برداری و پشتیبانی و همچنین خرید کالاهای پروژه‌ای در شهرها و روستاهای استان و مناطقی همچون هلیلان ، ایوان، سرابله، سیروان، شهرستان های جنوب استان و روستاهای تابعه برنامه‌ریزی شده است.

وی با بیان اینکه ارزش کل مصوبات صادره برای برگزاری مناقصات ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۲ بیش از ۱۸۰۲ میلیارد و ۷۲۴ میلیون و ۲۲۵ هزار و ۲۷۶ ریال می‌باشد،اظهار داشت: فرآیند این مناقصات در شهرستان‌های استان برای گازرسانی به روستاها و همچنین پروژه مختلف در اقصی نقاط استان انجام شده است.

رییس امور پیمان های شرکت گاز استان ایلام با اشاره به اینکه ۳۱ پروژه عمرانی و جاری در این شرکت در طول نیمه نخست امسال پیمان سپاری شده است، تأکید کرد: از این مبلغ ۱۲۰۶ میلیارد و ۳۶۴ میلیون و ۹ هزارو ۸۰۲ ریال مربوط به پیمان سپاری مناقصات عمرانی و مبلغ ۵۹۶ میلیارد و ۳۶۰ میلیون و ۲۱۵ هزار و ۴۷۳ ریال مربوط به پروژه های جاری بوده است.

منصوری تصریح کرد: شرکت گاز استان ایلام در سامانه تدارکات الکترونیک دولت(ستاد) در حوزه معاملات جز و متوسط به روش اعلان عمومی اقدام نموده است.

رییس امور پیمان های شرکت گاز استان ایلام گفت: این شرکت برای شفاف‌سازی در مناقصات و فرآیند انتخاب پیمانکار و واگذاری پیمان از طریق سامانه الکترونیک دولت (ستاد) و همچنین پایگاه اطلاع رسانی مناقصات کشور ؛ درج آگهی در روزنامه ‌های سراسری، بخشنامه‌های سازمان مدیریت و داخلی وزارت نفت جهت تعیین دامنه مناسب‌ترین قیمت استفاده می کند.

  • نویسنده: فریبا میرزایی 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری