شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » ۳۶۰ سری جهیزیه به نوعروسان ایلامی اهدا شد

به گزارش انعکاس ایلام، حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام روز یکشنبه ۲۰ اسفندماه در جشن خودکفایی و توانمندسازی ۲۲۰۰ مددجوی کمیته امداد و اهدای ۳۶۰ جهیزیه به نوعروسان استان حضور یافت.

حسن بهرام نیا استاندار ایلام در این آئین با درود به روح پرفتوح امام خمینی (ره) و شهدا، با بیان اینکه کمیته امداد، یادگار امام راحل است، گفت: پس از انقلاب، افراد مستمند جامعه، نیازمند حمایت و پشتیبانی بودند که با دستور امام راحل کمیته امداد تاسیس شد و به واسطه تأسیس این نهاد، افراد نیازمند مورد حمایت و پشتیبانی قرار گرفتند.

بهرام‌نیا افزود: پس از تأسیس کمیته امداد افرادی که نیازمند بودند، مورد حمایت قرار گرفتند و افراد تحت حمایت و مددجو پس از توانمند شدن از چرخه حمایت کمیته امداد خارج و افراد نیازمند دیگری جایگزین این افراد می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: کمیته امداد به رسالت واقعی خود یعنی تحقق اهداف اشتغال برای محرومان و نیازمندان جامعه عمل کرده است و در راستا برای اعطای وام‌های خود‌اشتغالی بانک‌ها نیز همراهی خوبی داشتند که از آنها قدردانی می‌شود.

نماینده عالی دولت در استان ایلام عنوان کرد: امروز به ۳۶۰ نوعروس در استان که تحت پوشش کمیته امداد بودند به هر نوعروس ۵ قلم کالای اساسی اهدا شد.

استاندار ایلام اضافه کرد: خودکفایی نیازمندان با حمایت کمیته امداد و اهدا جهیزیه به نوعروسان یک اقدام بسیار ارزشمند و پسندیده است که توسط کمیته امداد صورت می‌گیرد. دولت افزون بر این، کمک‌ها‌یی به جامعه هدف دارد که این کمک‌ها استمرار خواهد داشت.

به گزارش انعکاس ایلام، امروز ۳۶۰ سری جهیزیه (در مجموع ۱۸۰۰ قلم کالای اساسی) به ارزش ۱۱۵ میلیارد ریال توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) تحویل نوعروسان شد.

نویسنده: فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری