وی با اشاره به اینکه خرید تولیدات داخلی در اولویت اصلی این شرکت قرار دارد، افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون، ۷۳ درصد کالاهای مورد نیاز این پالایشگاه از تولیدکنندگان داخلی تأمین شده است.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام گفت: در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری و در جهت رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی، مطابق برنامه ریزی های صورت گرفته خرید کالای داخلی در اولویت قرار گیرد.

نوریان با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۴۰ قلم کالا از شرکت های توانمند داخلی(دانش بنیان) خریداری شده است، تصریح کرد: در این مدت بیش از ۸۲ شرکت های تولید کننده توانمند داخلی و دانش بنیان توسط این پالایشگاه شناسایی شده است.

لازم به ذکر است؛ روح اله نوریان مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام در جشنواره استانی اعطای نشان اقتصاد مقاومتی که با حضور سردار شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان، معاون اقتصادی استاندار ایلام و جمعی از مدیران استانی که در محل هتل زاگرس شهر ایلام برگزار شد، نشان درجه یک اقتصاد مقاومتی دریافت کرد.

گفتنی است؛ این لوح تقدیر توسط مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و فرمانده سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام به مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام اهدا شد و شرکت پالایش گاز ایلام در بین شرکت های تولیدی استان به ستاد اقتصاد مقاومتی کشور معرفی شد.

 

  • نویسنده : فریبا میرزایی