شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » ۸۰ نفر از نیروهای ایثارگر منابع طبیعی ایلام تبدیل وضعیت شدند

به گزارش انعکاس ایلام؛ ابراهیم پیرزادیان با اعلام این خبر اظهار داشت: تبدیل وضعیت استخدامی فرزندان ایثارگر از دستاوردهای مهم دولت سیزدهم است که با اولویت ویژه در دستور کار منابع طبیعی کشور و استان قرار گرفته است.

وی افزود: به رغم مشکلات که در این راستا وجود داشت ولی با پیگیری‌های مستمر و رایزنی‌ها با سازمان جهاد کشاورزی استان، اداره کل تعاون روستایی و اداره کل اداره کار، رفاه اجتماعی و ستاد سازمان منابع طبیعی خوشبختانه زمینه استخدام رسمی ۸۰ نفر در این اداره کل مرتفع شد.

مدیرکل منابع طبیعی ایلام گفت: از این تعداد ۴۰ نفر به دستگاه‌های اجرایی یاد شده بالا انتقال خواهند خورد و مابقی نیز در بدنه خود منابع طبیعی استان هستند.

پیرزادیان تصریح کرد: بدون شک وظیفه ما ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در کشور است و باید این ارزش‌ها را به نسل جدید منتقل کنیم چرا که امنیت امروز ما مدیون ایثارگری شهدا، جانبازان و ایثارگران است.

وی در پایان بیان داشت: همه پیشرفت‌ها و موفقیت‌های نظام اسلامی مرهون خون شهداست که در زمینه ارائه خدمات به ایثارگران از همه ظرفیت‌های قانونی در راستای تکریم آنها بیش از پیش تلاش خواهیم کرد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری