شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » ۹۷ درصد مصوبات سفر شهید جمهور به ایلام اجرایی شده است

سعید هژبری معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام، صبح پنجشنبه ۱۷ خردادماه در گفت‌وگو با خبرنگار انعکاس ایلام، گفت: در سفر شهید جمهور به استان ایلام ۱۴۵ مصوبه مشتمل بر ۳۰۱ پروژه برای استان تعریف شده است.

وی افزود: اعتبار اولیه این پروژه‌ها ۴ هزارو ۶۸۸ میلیارد تومان بوده است که با پیگیری‌های استاندار طی ۲ متمم ۲۲۵ میلیارد تومان به این اعتبارات افزوده شد و در کل اعتبار مصوب سفر اول رئیس‌جمهور به استان ایلام ۶ هزار و ۱۴۷ میلیارد تومان تصویب و ابلاغ شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام، ادامه داد: از این میزان تخصیص اعتبار تاکنون ۴ هزارو ۶۲۹ میلیارد تومان دریافت شده است که معادل ۷۵ درصد است؛ همچنین ۹۷ درصد از مصوبات سفر ریاست جمهور به استان اجرایی شده و ۵۴ درصد از مصوبات تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است.

هژبری خاطرنشان کرد: از ۳۰۱ پروژه که ضمن مصوبات سفر تعریف شده است، ۹۸ درصد اجرایی شده و ۷۴ درصد به بهره‌برداری رسیده‌اند.

وی تصریح کرد: پروژه بیمارستان رازی، دانشکده پزشکی دانشگاه ایلام، تکمیل تصفیه‌خانه شهر ایوان و تکمیل ۴ ایستگاه پمپاژ کشاورزی از مهم‌ترین پروژه‌هایی است که تاکنون به بهره‌برداری رسیده است.

این مقام مسئول اظهار داشت: پروژه تونل کبیرکوه، تکمیلی سامانه گرمسیری مهران، بیمارستان ملکشاهی، طرح آبرسانی ملکشاهی و … از دیگر پروژه‌های در دست اجرا است که در آینده نزدیک به بهره‌برداری می‌رسند.

 

  • نویسنده: فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری