شما اینجا هستید

سیاسی » اخبار انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی -استان ایلام


به گزارش انعکاس ایلام ؛
فرشید زرگوش دبیر ستاد انتخابات استان ایلام روز یکشنبه در گفتگو خبری که به مناسبت آغاز پیش ثبت نام داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با خبرنگار ما انجام گرفت، بیان نمود: در انتخابات امسال مجلس شورای اسلامی یک مرحله پیش ثبت نام داوطلبان به سایر فرآیندهای انتخابات اضافه گردیده است که این مرحله، انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را با دیگر انتخابات ادوار گذشته متمایز کرده است . درانتخابات های ادوار گذشته مرحله‌ای به نام پیش ثبت نام وجود نداشت و داوطلبان در مهلت معین با مراجعه حضوری به فرمانداری های مراکز حوزه انتخابیه و یا ستاد انتخابات وزارت کشور ثبت نام می نمودند .
اما پس از اصلاح قانون انتخابات که اخیراً به تصویب مجلس شورای اسلامی و تایید شورای محترم نگهبان رسیده است، باید داوطلبان الزاماً در مرحله پیش ثبت نام شرکت نموده و با بارگذاری مدارک مورد نیاز در سامانه الکترونیکی وزارت کشور به آدرس :  https://keshvar.moi.ir مراجعه و پس از تکمیل اطلاعات لازم دراین سامانه کد رهگیری دریافت نمایند.درغیراین صورت امکان ثبت نام نهایی برای آنها در آینده میسر نخواهند شد.

وی گفت :پیش ثبت نام دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ازفردا دوشنبه۱۶مردادماه شروع وتایکشنبه۲۲ مردادماه به مدت یک هفته انجام می شود

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری