شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » اعلام زمان ثبت نام دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی

به گزارش انعکاس ایلام؛ علی درویشی با علام این خبر اظهار کرد: ثبت نام پایه هفتم دوره متوسطه اول نیز از اول تیرماه آغاز می شود.

وی درباره ثبت نام کلاس دهمی ها نیز افزود: ثبت نام در دوره متوسطه دوم به دلیل اینکه دانش آموزان باید در آزمون های مرتبط با هدایت تحصیلی شرکت و فرم ها را تکمیل کنند؛ معمولا از دهم تیرماه به بعد انجام خواهدشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همچنین به زمانبندی پیش ثبت نام مدارس شاهد در سال تحصیلی ۱۴۰۲.۱۴۰۳ اشاره کرد و گفت: این زمانبندی تمدید نخواهد شد.

درویشی تصریح کرد: برای ورود به مدارس شاهد هیچ آزمونی برگزار نمی‌شود، اما دانش آموزان و علاقه‌مندان به تحصیل در مدارس شاهد، در پایه‌های اول ابتدایی، هفتم (متوسطه اول) و دهم (متوسطه دوم) باید از طریق سایت پادا پیش ثبت نام اینترنتی خود را انجام دهند.

وی تصریح کرد: ثبت نام میان پایه‌ها در مدارس شاهد نیز به صورت حضوری و با مراجعه به مدرسه شاهد مورد نظر امکان پذیر است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان تاکید کرد: دانش آموزان با مراجعه به سامانه my. medu.ir می توانند پیش ثبت نام خود را در موعد مقرر بر اساس زمانبندی تعیین شده، به شرح ذیل انجام دهند.

وی ادامه داد: پایه اول ابتدایی از یکم تا ۲۰ خردادماه، پایه‌ هفتم از ۲۱ خرداد تا ۱۰ تیر، پایه دهم از اول تا ۲۰ تیرماه و میان پایه ها از اول تا دهم مرداد انجام می شود.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری