شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » اقدامات پلیس در مقابله با بد حجابی یک قدم عملی در راه امام حسین (ع) است

به گزارش انعکاس، حجت الاسلام و المسلمین ” اله نور کریمی تبار ” در جمع کارکنان انتظامی استان در این باره گفت : همه ائمه چراغ هدایت و کشتی نجات هستنند اما در امام حسین (ع) ویژگی هایی است که خیلی سریع تر و راحت تر انسان ها را به مسیر هدایت می کند.

وی اضافه کرد : با وجود قرن ها از حادثه کربلا یک وابستگی قلبی به امام حسین (ع) در دل مومنان ایجاد شده و این عشق و علاقه همواره گسترش پیدا می کند.

امام جمعه ایلام با بیان اینکه بالاترین مژده برای مومنان روئیت ائمه معصومین و مرگ آسان است، بیان کرد: برابر روایتی از امام صادق (ع) ،اگر مومنان در عزای ائمه محزون و در شادی های آنان شاد باشند مشمول رحمت الهی و در قیامت با ائمه محشور خواهند شد.

حجت الاسلام و المسلمین ” کریمی تبار ” شاخص حیات و معیار را امام حسین دانست و گفت : هر کسی با امام حسین و دوستان او دوست و با دشمنان امام حسین دشمن باشد ، مشمول رحمت الهی خواهد شد و این که با کاروان حسینی همراه شوید و حسینی باشید خیلی ارزشمند است.

امام جمعه ایلام در بخش دیگری از سخنانش با تقدیر از اقدامات پلیس در مقوله برخورد با بدحجابی در جامعه اشاره کرد و گفت : وقتی پلیس به عنوان آمر به معروف و ناهی از منکر در جامعه نقش آفرینی می کند ودر مقابله با هجمه های دشمن می ایستد یک قدم عملی در راه امام حسین (ع) برمی دارد.

وی با بیان اینکه تفاوت انسان و حیوان در پوشش اوست، گفت : فرهنگ غربی با ترویج بی بند و باری به دنبال این است که انسان با بدن نمایی شبیه حیوان باشد و به دنبال آن آرامش روانی جامعه مسلمین را به هم بریزد.

کریمی تبار با اشاره به اینکه رویکرد جدید غرب نابودی کانون خانواده و بی مفهوم کردن نقش مادر است ، اظهار کرد : نقشی که الان فراجا دارد خیلی حساس و تاریخ ساز و قابل تحسین است و اینکه پلیس در کف خیابان تذکر می دهد و امر به معروف می کند عملا در راه امام حسین (ع) گام برمی دارد و فرمانده ناظر میدان امام حسین (ع) است.

امام جمعه ایلام در پایان با قدردانی از اقدامات پلیس در برخورد با ناهنجاری های جامعه ، اظهار کرد : نباید عده ای با هنجارشکنی و دهن کجی بخواهند ارزش های دینی و معنوی جامعه را خدشه دار کنند و طبیعتا کاری که پلیس در برخورد با اینگونه افراد انجام می دهد یک ارزش و گامی در راه امام حسین (ع) است و این اقدامات حقیقتا بازدارنده بوده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری