شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » انجام ۶ هزار و ۹۵۹ ماموریت توسط اورژانس ایلام

به گزارش انعکاس ایلام؛ دکتر صیدنور علیمرادی اظهار داشت: سال گذشته با افتتاح ۵ پایگاه، مجموع پایگاه‌های ۱۱۵ استان به عدد ۴۹ رسید که از این تعداد ۱۶ پایگاه شهری و ۳۲ پایگاه در مسیرهای جاده‌ای قرار گرفته‌اند. و همچنین ورود دومین اتوبوس آمبولانس و اولین موتورلانس به استان هم خدمت شایان و قابل ذکری بود.

وی افزود: با توجه به حجم ماموریت‌ها، سال‌های گذشته یک دستگاه آمبولانس‌های بنز اسپرینتر ۳۱۵ به ناوگان اورژانس ۱۱۵ ایلام اضافه شد.

رئیس اورژانس ایلام گفت:: در سه ماهه نخست سال جاری ۶ هزار و ۹۵۹ ماموریت توسط اورژانس ایلام انجام شده است که خود گواه ترافیک کاری شدید و خدمات شایسته‌ی این مجموعه می‌باشد.

علیمرادی با اعلام اینکه در سال جاری ۲۵ هزار و ۸۷۸ تماس با اورژانس ایلام برقرار شده که از این تعداد، ۶ هزار و ۹۵۹ مورد منجر به اعزام آمبولانس گردیده است، اظهار داشت:۴۳۲۰ نفر در این ماموریت‌ها به مراکز درمانی منتقل و ۱۱۷۴ نفر نیز در محل درمان شده اند.

وی ادامه داد: کل ماموریت‌های جاده‌ای در استان ۳۰۹۶ مورد و کل ماموریت‌های شهری ۳۸۶۳ و تعداد ماموریت‌های حوادث ترافیکی ۱۲۲۷ مورد بوده که از این تعداد ۶۳۵ مورد شهری و ۵۹۲ مورد جاده‌ای بوده است.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایلام در پایان خاطرنشان کرد: در ماموریت‌های حوادث ترافیکی شهری ۳ نفر فوتی و ۶۶۴ نفر مصدوم و در ماموریت‌های حوادث ترافیکی جاده‌ای ۶۳۵ مصدوم و ۶ نفر فوتی ثبت شده است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری