شما اینجا هستید

دسته‌بندی نشده » بازداشت پنج عضو دیگر از اتحایه مرغداران ایلام

به گزارش انعکاس ایلام ، «عبدالوهاب بخشنده» شامگاه یکشنبه از بازداشت پنج عضو دیگر اتحادیه مرغداران استان ایلام خبر داد و اظهار کرد: دادستانی در راستای وظایف و مسئولیت های نظارتی و مبارزه با فساد در درون دستگاهها در ادامه رسیدگی به پرونده فساد اتحادیه ذکر شده پنج نفر دیگر از اعضاء آن بعد از تکمیل روند تحقیقات در شعبه بازپرسی تفهیم اتهام و با قرار قانونی روانه زندان شدند.
دادستان مرکز استان ایلام ضمن قدردانی از همراهی و اعتماد مردم، افزود: به منظور اجرای عدالت، رعایت حقوق حقه مردم و مبارزه جدی با فساد وفق قوانین مربوطه مخصوصا در دستگاههای دولتی و اجرایی اقدام می نماییم که این یک وظیفه قانونی و خواسته به حق مردمی می باشد.
بخشنده یادآور شد: پیگیری و رصد حقوق عامه، نظارت و مقابله با فساد سازمانی جز وظایف ذاتی دادستانی در راستای تحقق عدالت بوده و کلیه همکاران قضایی، اداری و ضابطان در همین مسیر باید حرکت کنند.
دادستان مرکز استان ایلام در پایان خاطرنشان کرد: توسعه حقوق شهروندی و افزایش سرمایه اجتماعی قوه قضاییه در دادستانی بعنوان پیشانی عدالت که جز، اولویت ها و ضرورت های اجتماعی جامعه هم می باشد با اجرای قانون و عدالت محوری و اعتماد و همکاری مردمی قابل دستیابی خواهد بود.

دادستان ایلام پیشتر در روز یکشنبه ۲۵ تیرماه ۱۴۰۲ از دستگیری عوامل اصلی شبکه سازمان یافته توزیع و فروش خارج از شبکه نهاده های دامی در استان ایلام با رصد اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان(عج) سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام خبر داده بود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری