شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » بخش جراحی اطفال مؤسسه محکم در بیمارستان رازی ایلام افتتاح شد

جمیل صادقی‌فر مدیر اجرایی و رئیس هیات مدیره موسسه خیریه محکم شعبه ایلام، ظهر یکشنبه ۹ اردیبهشت‌ماه در گفت‌وگو با خبرنگار انعکاس ایلام، ضمن ابراز خوشحالی از راه‌اندازی بخش جراحی اطفال این موسسه در بیمارستان رازی ایلام، از همه هم استانی‌ها، به خصوص رسانه‌ها، خواست تا در اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی به نیازمندان به خدمات ویزیت و جراحی تخصصی و فوق تخصصی این مؤسسه در سراسر استان تلاش کنند.
وی با اشاره به اینکه در برخی از شهرستان‌های استان، شناسایی و معرفی بیماران نیازمند به خدمات جراحی مؤسسه محکم که به صورت رایگان در مرکز استان ارائه می‌شود، نیاز به توجه بیشتری دارد، گزارشی از وضعیت جراحی‌های انجام شده توسط جراحان این مؤسسه برای بیماران استان در سال ١۴٠٢ ارائه کرد.
مدیر اجرایی و رئیس هیات مدیره موسسه خیریه محکم شعبه ایلام، ادامه داد: در سال ١۴۰٢ در مجموع ٢٢٠ عمل جراحی توسط این مؤسسه انجام شده است که ١٨٨ مورد آن (معادل ٨۵ درصد) در استان و ۴٢ مورد (معادل ١۵ درصد) در مراکز درمانی تهران، اصفهان و اهواز انجام شده است.
صادقی‌فر خاطرنشان کرد: شهرستان ایلام با ۴٠ درصد بیشترین تعداد عمل جراحی را در بین شهرستان‌های استان به خود اختصاص داده است و پس از آن شهرستان‌های آبدانان، بدره، دره‌شهر، چرداول، ایوان، ملکشاهی، دهلران، سیروان، مهران، چوار و هلیلان به ترتیب در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
وی تصریح کرد: امیدواریم با افزایش معرفی بیماران با ناهنجاری‌های مادرزادی (۵٧ بیماری تحت پوشش موسسه محکم)، در کل استان هیچ فرد نیازمندی به دلیل عدم آگاهی، عدم دسترسی به پزشک، نداشتن هزینه درمان و … از نعمت درمان محروم نباشد.
مدیر اجرایی و رئیس هیات مدیره موسسه خیریه محکم شعبه ایلام اظهار داشت: در این بخش، خدمات جراحی تخصصی و فوق‌تخصصی اطفال در زمینه‌های مختلف از جمله جراحی قلب، مغز و اعصاب، ارتوپدی، ترمیمی و زیبایی، چشم، گوش و حلق و بینی، غدد و … به کودکان نیازمند ارائه خواهد شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری