شما اینجا هستید

اجتماعی » تجهیزات کاهنده مصرف آب در مدارس شهر ایلام نصب شد
گروه : اجتماعی , سیاسی
نویسنده : معصومه بختی/خبرنگار

به گزارش انعکاس ایلام؛ پرویز ناصری روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اهمیت تداوم آموزش و فرهنگ‌سازی در خصوص اصلاح راهکارهای صحیح الگوی مصرف آب در میان دانش‌آموزان، خانواده‌ها و مشترکین در راستای کاهش مصرف و گسترش فرهنگ بهینه آب، شرکت آبفا استان اقدام به نصب شیرآلات کاهنده مصرف در سطح مدارس شهر ایلام نمود و این کار در سایر شهرستان های استان نیز در حال انجام است.

وی افزود: با اجرای این قبیل اقدامات در بخش فرهنگی، زمینه مصرف صحیح و استفاده بهینه از منابع آبی موجود به منظور احترام به حقوق نسل‌های آینده فراهم شود.

مدیرعامل آبفای ایلام با اشاره به وضعیت ذخایر آبی استان گفت: با توجه به بروز خشکسالی‌ها و کاهش منابع سفره‌های زیرزمینی، می‌طلبد در خصوص موضوع صرفه‌جویی، بیش از پیش توجه داشته باشیم.

ناصری با اشاره به ۱۹ شهر و ۵۱۱ روستای تحت پوشش شرکت آبفا در استان به فرایند تأمین آب از استحصال تا تأمین اشاره کرد و افزود: با تلاش شبانه‌روزی و مداوم بخش‌های مختلف شرکت آبفای استان می کوشیم تا آنچه که در نهایت به دست مصرف کننده می‌رسد آبی سالم و بهداشتی باشد.

وی در پایان خاطرنشان ساخت: امیدواریم با کمک دانش آموزان و اولیا و با اجرای این قبیل اقدامات در بخش فرهنگی، زمینه مصرف صحیح و استفاده بهینه از منابع آبی موجود به منظور احترام به حقوق نسل‌های آینده فراهم شود.

انتهای پیام/

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری