شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » توزیع ۴ هزار و ۸۲۳ تن انواع کود سوپرفسفات تریپل در ایلام

سیامک بیگی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام، عصر شنبه ۱۹ اسفندماه در گفت‌وگو با خبرنگار انعکاس ایلام، گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه مقدار ۴ هزار و ۸۲۳ تن، انواع کود سوپرفسفات تریپل در انبار مرکزی ایلام تخلیه شده است.

وی افزود: از این مقدار کود توزیعی مقدار یک هزار تن کود سوپرفسفات تریپل کیمیاداران کویر و مقدار ۲ هزار و ۳۰۶ تن و ۷۹۷ کیلوگرم کود سوپر فسفات تریپل گرانوله ثبت ماده کودی ۲۶۰۴۲ و مقدار یک هزار و ۱۵۵ تن و ۵۳۱ کیلوگرم کود سوپر فسفات تریپل گرانوله ثبت ماده کودی ۶۸۷۳۵ و مقدار ۳۶۱ تن و ۲۵۰ کیلوگرم کود سوپر فسفات تریپل وارداتی ۹۷۷۱۳ بوده است.

مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام، ادامه داد: مقدار کود تخلیه شده در انبار مرکزی پس از تایید آنالیز کود بلافاصله به انبارکارگزاران در شهرستان‌ها، حمل و سپس بین کشاورزان توزیع شده است.

بیگی خاطرنشان کرد: تخصیص کود به کشاورزان براساس اطلاعات زمین و محصول ثبت شده در سامانه جامع پهنه‌بندی و از طریق سامانه کنترل و پایش مواد کودی انجام می‌شود و این سامانه امکان رصد، کنترل سریع و به روز نوع کود، مقدار و افراد تحویل گیرنده را فراهم می‌کند.

وی تصریح کرد: از این مقدار کود توزیعی سوپرفسفات تریپل ۲ هزار و ۲۸۶ تن و ۴۶۱ کیلوگرم در سطح شهرستان دهلران و مقدار ۶۷۲ تن و ۱۲۲ کیلوگرم در سطح شهرستان مهران توزیع شده است.

نویسنده: فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری