شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » توسعه اشتغال زندانیان با بهره‌مندی از ظرفیت واحد های صنعتی

به گزارش انعکاس ایلام؛ علی نادری طی دیدار تعاملی با مدیرکل زندان های استان ایلام در خصوص توسعه اشتغال زندانیان اظهار داشت: همواره حمایت از بازگشت زندانیان صلاحیت دار به آغوش جامعه از سیاست های واحد های صنعتی استان ایلام بوده است.

وی افزود: ایجاد اشتغال از طریق جهش تولید برای زندانیانی که دوره ی حبس خود را گذرانده اند، فرصت برای انجام بخشی از فعالیت تولید، ساخت، مونتاژ واحدهای صنعتی توسط زندانیان رای باز در کارگاه های اشتغال زندان را در بازگشت زندانیان به زندگی آبرومند بسیار موثر دانست.

مدیرعامل شهرک های صنعتی استان ایلام گفت:  کارگاه های اشتغال زندانیان به صورت روزانه در حال فعالیت هستند و زمینه ایجاد شغل را برای ۳۰ درصد از زندانیان فراهم آورده است.

نادری ادامه داد :می توان با همکاری در آموزش برای توانمندسازی زندانیان جهت ایجاد اشتغال مفید، پایدار و مولد پس از آزاد شدن، همکاری در زمینه جذب سرمایه‌گذاران و هدایت صاحبان تولید با ایجاد مشوق‌های لازم در زمینه استفاده از ظرفیت‌های موجود کارگاه‌ها و اماکن اشتغال تحت اختیار سازمان زندان‌ها همکاری داشته باشیم.

وی در پایان عنوان کرد: ما تلاش می کنیم تا با معرفی زندانیان به واحدهای صنعتی، به اشتغال و حمایت از زندانیان کمک کرده باشیم.

 

  • نویسنده: فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری