شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » زیرساخت‌های لازم برای مستندسازی اسناد عادی ظرف ۲ سال فراهم می‌شود

به گزارش انعکاس ایلام، صبح امروز سه‌شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ جلسه‌ای با حضور مدیرکل امور املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و هیات همراه با مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان ایلام و کارشناسان مربوطه در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

مدیرکل امور املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ابتدا ضمن تسلیت ایام رحلت بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خرداد، یاد و خاطره آیت‌الله رئیسی را گرامی داشت.

مرادی مدیرکل امور املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با ابراز خرسندی از عملکرد حدنگاری استان، گفت: در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور استان ایلام به عنوان نماد ارتقا و پیشرفت شناخته شده است.

وی افزود: طبق قانون الزام به تنظیم سند رسمی و بنابر منویات مقام معظم رهبری، ظرف ۲ سال اسناد عادی باید مستندسازی شود و سازمان ثبت در این راه تمامی زیر ساخت‌ها را فراهم می‌کند.

مدیرکل امور املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، ادامه داد: کشاورزان باید توجه داشته باشند سازمان ثبت اسناد تهیه نقشه و تکمیل پرونده را رایگان انجام داده و جهت صدور آگهی و سند، هزینه بسیار ناچیزی را تقبل می‌کنند به طوری که بخش مهمی را سازمان ثبت اسناد و مابقی را مردم متقبل می‌شوند.

در ادامه محسن محمدی مدیرکل ثبت اسناد و املاک ایلام، ضمن تسلیت به مناسبت ارتحال حضرت امام راحل و قیام ۱۵ خرداد، گزارش کاملی از عملکرد تمامی واحد‌های ثبتی، شرکت‌ها و سامانه سحاک ارائه کرد.

وی افزود: در جلسات متعدد با روسای جهادکشاورزی، امور اراضی و بزرگان و ریش‌سفیدان با حل کردن مشکلات و پیچیدگی‌های ثبتی، توانسته‌ایم درصد زیادی از عملکرد حدنگاری را انجام و اراضی کشاورزی مردم را سنددار کنیم.

مدیرکل ثبت اسناد ایلام، در خصوص سامانه سحاک ادامه داد: با تلاش همکاران پرونده‌ای در کارتابل ثبت و امور اراضی وجود ندارد.

 

  • نویسنده: فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری