شما اینجا هستید

اجتماعی » شروع طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات از ۱۵ اسفند ماه
نویسنده : معصومه بختی/خبرنگار

به گزارش انعکاس ایلام؛ مهدی کاکاخانی  روز شنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: طرح ویژه بازرسی و تشدید نظارت بر بازار کالا و خدمات ایام پایانی سال و ماه مبارک رمضان با حضور بازرسان اداره کل صمت، تعزیرات حکومتی، ادارات و نهادهای ذیربط در استان به زودی آغاز می‌شود.

وی افزود: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و افزایش تقاضای مردم برای خرید و انجام سفرهای نوروزی و در ادامه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضای کالاهای مورد نیاز، معاونت بازرسی و نظارت اداره کل صمت با هدف مقابله با روند افزایش تخلفات احتمالی به ویژه تخلف گرانفروشی، کم فروشی، احتکار طرح ویژه بازرسی و نظارت بر کالا و خدمات همزمان با سراسر کشور از ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ تا پایان ماه مبارک رمضان ۱۴۰۲ در همه شهرستان های استان اجرا می کند.

معاون نظارت و بازرسی صمت ایلام گفت: در زمان اجرای طرح ویژه نوروز و ماه مبارک رمضان علاوه بر نظارت بر عرضه کالاهای پرتقاضا، مراکز ارائه دهنده خدمات نیز مورد بازرسی و نظارت قرار خواهند گرفت.

کاکاخانی ادامه داد: براساس قانون انتزاع بخشی از وظایف وزارت صمت و واگذاری امور بازرسی و نظارت کالاهای اساسی در حوزه نان، گوشت، مرغ، تخم مرغ، برنج، روغن، میوه و تره بار و… به وزارت جهاد کشاورزی، بازرسان اداره کل صمت همکاری های لازم را با بازرسین جهاد کشاورزی به عمل خواهند آورند.

وی در پایان مردم عزیز خواست هرگونه تخلف احتکار، قاچاق، عدم عرضه محصول، عدم درج قیمت، کم فروشی و..، از طریق سامانه شبانه روزی ۱۲۴ گزارش نمایند. وی تاکید کرد: همه شکایات و یا گزارش های دریافتی در اسرع وقت مورد بررسی و رسیدگی قرار می گیرند

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری