شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » صدور بیش از ۶ هزار پروانه ساختمانی مسکن ملی در استان ایلام

به گزارش انعکاس ایلام؛ فرشاد دوستی روز سه شنبه در جلسه شورای تأمین مسکن استان با تشریح آخرین وضعیت نهضت ملی مسکن استان اظهار داشت: تاکنون با تأمین زمین مورد نیاز تفاهم برای احداث ۷۲۹۶ واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در استان ایلام با کارگزاران منعقد شده است.

وی افزود: اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام با تأمین ۱۱۸ هکتار زمین تا کنون تفاهم برای احداث ۷۲۹۶ واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در استان ایلام با کارگزاران منعقدنموده که در قالب ۵۲ پروژه واحدهای مذکور در حال احداث می باشند.

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام خاطر نشان کرد: عمده تفاهم نامه های مذکور ( ۷۸۰۱ واحد) با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منعقد شده و اکثر این واحدها نیز درمرکز استان احداث می شوند.

دوستی با اشاره به اخذ پروانه ساختمانی از طرف شهرداریهای استان ادامه داد: برای احداث مسکن ملی در استان ایلام تا کنون ۶۰۱۴ پروانه ساختمانی از طرف شهرداریهای استان صادر شده که بخش عمده این پروانه ها با توجه به حجم درخواست برای مسکن ملی مربوط به مرکز استان می باشد.

وی تعداد کل ثبت نامهای نهضت ملی مسکن در استان ایلام را ۴۰۶۶۷ مورد عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۱۰۶۷۹ نفر حائز شرایط اولیه و تا کنون ۷۹۲۶ مورد تأیید نهایی شده اند.

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام در پایان بیان داشت: تعداد تعداد افرادی که تا کنون ۴۰ میلیون و بیشتر سهم آورده را واریز نموده اند ۲۸۷۹ مورد هستند.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری