شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » عملیات احداث ۲ سردخانه بزرگ در مهران سوم مرداد آغاز می شود

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، حسن بهرام‌نیا روز دوشنبه در یکصدوچهاردهمین نشست ستاد مرکزی اربعین‌حسینی به ریاست وزیر کشور و با حضور استانداران حوزه‌ی اربعین شرکت و مسائل و مشکلات استان در این حوزه را مطرح کرد.
وی در این نشست پس از ارائه‌ گزارشی از آخرین وضعیت زیرساخت‌های اربعین در استان، خواستار توجه بیش از پیش به طرح‌ها و پروژه‌های نیمه‌تمام و رفع مسائل، مشکلات و کمبودهای این حوزه‌ در استان ایلام شد.
استاندار ایلام در ادامه با اشاره به اینکه مراسم اربعین در فصل گرم سال برگزار می‌شود، ضمن اینکه خواستار توجه لازم برای ارائه‌ذخدمات بیشتر به زوار در این شرایط شد، تاکید کرد باید در جهت تردد هوایی و زمینی زوار و مسافرین در استان مساعدت لازم صورت پذیرد.
بر اساس این گزارش در این نشست بنا به درخواست‌های استاندار ایلام مقرر شد عملیات احداث ۲ سردخانه‌ بزرگ با اعتبار ۱۷ میلیارد تومان از فردا سوم مردادماه در مهران آغاز شود به طوری‌که تا قبل از شروع مراسم اربعین‌ حسینی تکمیل و مورد استفاده زوار قرار گیرند.
همچنین در این جلسه مصوب شد ضمن اینکه به پروازها و خطوط هوایی مسیر ایلام به صورت ویژه توجه شود، جهت ارتقا و افزایش پروازها در مسیر ایلام و نیز رفع مشکلات کمبود اتوبوس و تامین وسایل نقلیه‌ی عمومی به‌ویژه اتوبوس برای نقل و انتقال زوار و مسافرین با رئیس‌جمهور و وزیر راه و شهرسازی مکاتبه و دستور لازم جهت رفع مشکلات اخذ شود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری