شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » فعالیت ۳۱۷ پایگاه تابستانی دانش آموزی در ایلام

به گزارش انعکاس ایلام؛ علی درویشی اظهار داشت: ۹۷۷ رشته و برنامه مختلف در ۳۱۷ پایگاه دانش آموزی به منظور غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان ایلامی در تابستان امسال تدوین شده است.
وی افزود: هشت هزار و ۲۴۶ دانش آموز دختر و پسر تاکنون در مقاطع مختلف تحصیلی برای شرکت در کلاس‌ها و برنامه‌های اوقات فراغت دانش آموزی ثبت نام کرده اند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: پیش بینی می‌شود برای برنامه‌های اوقات فراغت تابستان سال جاری، حدود ۱۵ هزار دانش آموز دختر و پسر ثبت نام و از فعالیت‌های پایگاه‌های تابستانی بهره‌مند شوند.
درویشی یادآور شد: این فعالیت‌ها در نقاط مختلف استان از اول تیرماه آغاز می‌شود و تا ۲۰ شهریورماه ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: این برنامه و فعالیت‌ها در پژوهش سرا‌های دانش آموزی، کانون‌های تربیتی، اردوگاه دانش آموزی خوران ایوان، دارالقرآن ها، مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، تشکل‌های دانش آموزی، انجمن‌های اسلامی، کانون‌های ورزشی، بسیج دانش آموزی و جمعیت هلال احمر برگزار می‌شود.
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام اضافه کرد: در برنامه‌های اوقات فراغت تابستان برای دانش آموزان، فعالیت‌های متنوعی، چون دوره‌ها و کلاس‌های ادبی، کار‌های گروهی، فرهنگی، علمی، ورزشی، هنری، دینی و اردویی بنا بر علاقه خود دانش آموزان گنجانده شده است.
درویشی تاکید کرد: در این برنامه ها، دانش آموزان فعالیت‌های آموزشی، خلاقیتی و مهارتی را در این کلاس‌های تابستانی فرا می‌گیرند و به بُعد نشاط آفرینی، شادابی و امیدبخشی فعالیت‌ها برای دانش آموزان تاکید جدی شده است.
سال گذشته حدود ۱۱ هزار نفر دانش آموز از کلاس‌های تابستانه اوقات فراغت استان ایلام استفاده کردند.
انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری