شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » کسب مقام نخست روابط عمومی برق در جشنواره ملی قصه‌گویی

به گزارش خبرنگار انعکاس ایلام عصر امروز چهارشنبه ۲۲ آذر ماه، نخستین جشنواره ملی قصه‌گویی چراغ در آیین پایان این جشنواره در دو بخش بزرگسالان و کودک و نوجوان معرفی شدند.

در بخش قصه‌گویی صوتی (بزرگسالان) محمد محمدیان شمالی برای چلچراغ نفر اول، کلثوم ملک‌شاهی‌فر برای من و پنگوئنم نفر دوم، محسن وظیفه برای ب مثل برق و سهیل طاووسی کامکار برای لامپ چاق پرخور به طور مشترک نفر سوم و فخری تاج‌اله یارزاده برای شام آقا سعید شایسته تقدیر شناخته شدند.

در بخش قصه‌گویی کلاسیک (بزرگسالان)
مهتاب شهیدی برای مهمان‌های ناخوانده نفر اول، هادی رفیعی برای زندگی و برق نفر دوم، احمد عسگری برای غول بی‌سروپا و آناهیتا محلفی برای تو راه بودی، برق و ندیدی؟ به طور مشترک نفر سوم و فاطمه موسوی همدانی برای ستاره کوچولو و مهین ریواز برای مهمانی خانه مادربزرگ به طور مشترک به عنوان شایسته تقدیر شناخته شدند.

همچنین؛ در بخش قصه‌گویی کلاسیک (کودک و نوجوان): ریحانه غلامی ۱۳ ساله برای سرود دو برادر نفر اول، سوفیا السادات ۱۰ ساله عابدیه برای برقی کوچولو نفر دوم، بردیا فتاحی ۱۳ ساله برای قصه غول و گلدیس نفر سوم و مهرسا آباده‌ای ۱۰ ساله برای خونه جدید شایسته تقدیر انتخاب شدند.

انعکاس ایلام این موفقیت را به آقای محمد محمدیان شمالی روابط عمومی برق ایلام تبریک می‌گوید.

 

  • نویسنده: فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری