شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » دفاع مقدس دانشگاه و مکتب انسان ساز است

به گزارش انعکاس ایلام؛ سرهنگ پاسدار محمد حسین فولادی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ایلام در مراسم غبارروبی مزار شهدا ایلام که با حضور جمعی از کارکنان شرکت گاز استان و کارکنان دانشگاه علمی کاربردی استان ایلام برگزارشد اظهارداشت: دفاع مقدس یکی از ستون‌های مستحکم انقلاب اسلامی است و امروز هر کجا نظام مقدس جمهوری اسلامی نیازمند تکیه‌گاه باشد می‌توان به دفاع مقدس تکیه کرد.
وی افزود: هر فردی که در جمهوری اسلامی می‌خواهد عهده‌دار مسئولیتی بشود باید خود را به دفاع مقدس گره بزند تا با سرلوحه قرار دادن مدیریت و روحیه جهادی آن دوران پر افتخار در جهت خدمت به مردم و توسعه و آبادانی ایران اسلامی گام بردارد.

این مسئول با بیان اینکه نسل جوان و نوجوان مهمترین سرمایه های جامعه محسوب می شوند، اظهار داشت: باید افتخارات، شجاعت، جسارت، معنویت و فضیلت شهدا و ایثارگران جوان و نوجوان دفاع مقدس و مدافعان حرم به نسل جدید و قشر دانشجویان و دانش آموزان منتقل شود.

فولادی دفاع مقدس را یک دانشگاه و مکتب انسان ساز توصیف و تصریح کرد: آثار و برکات این مکتب تعالی بخش برای تمام بشریت و انسان های آزاده و آزادی خواه آموزنده است و نسل جوان و نوجوان باید بیشتر از گذشته با دفاع مقدس و دستاوردهای آن آشنا و مانوس شوند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان با اشاره به اینکه شرکت گاز استان با گازرسانی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته این دیار قدم های خوبی برداشته است، گفت: خدمت به مناطق محروم کمتر از جهاد نیست که خوشبختانه شرکت گاز در این زمینه موفق بوده است.

 

  • نویسنده؛ فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری