شما اینجا هستید

اخبار شهرستان » نقاط پرحادثه در محورهای ارتباطی ملکشاهی رفع شد
نویسنده : معصومه بختی/خبرنگار

به گزارش انعکاس ایلام ؛احسان برجی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه حذف نقاط پرتصادف در ایمنی تردد وسایل نقلیه و حفظ جان کاربران جاده‌ای در اولویت است، اظهار داشت: نقطه پرتصادف در محورهای اصلی، فرعی و روستایی شهرستان ملکشاهی در سال‌جاری باهدف ایمنی تردد جاده‌ای اصلاح و حذف شد.

وی با اشاره به ایمن سازی و خاک ریزی محورها که از دیگر عملیات راهداری است گفت: به همین منظور خاکریزی نقاط پرتگاهی به طول ۸ کیلومتر در محور ملکشاهی_ایلام و همچنین در مسیر ملکشاهی _مهران به طول ۵ کیلومتر صورت گرفته است.

رییس اداره راهداری شهرستان ملکشاهی ادامه داد: در زمان یاد شده تعداد ۵۰۰ عدد نصب علائم راهنمایی و رانندگی و لکه گیری با آسفالت مصرفی ۴۰۰ در محورهای حوزه استحفاظی شهرستان ملکشاهی توسط این اداره صورت گرفته است.

وی گفت: راه‌های روستایی به عنوان قسمتی از توسعه روستایی، یکی از فعالیت‌ها اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای را تشکیل می‌دهد که شامل حفظ و نگهداری راه‌های روستایی اعم از ترمیم و لکه‌گیری آسفالت، خط‌کشی راه‌های آسفالته، نصب علائم، شانه سازی و پاک‌سازی حریم راه‌های روستایی و … است.

برجی تصریح کرد: همچنین خط کشی محور ملکشاهی به ایلام ملکشاهی _میمه زرین آباد و محور ملکشاهی به بخش گچی نیز از دیگر اقدامات این اداره می‌باشد.

وی خاطرنشان کرد: در سال‌جاری نیز روکش آسفالت محور روستای خوشادول به طول ۷ کیلومتر، محور روستای میان تنگ بطول ۲ کیلومتر و محور روستای قلعه جوق بطول ۳ کیلومتر نیز انجام شده است

انتهاي پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری