شما اینجا هستید

دسته‌بندی نشده » پرداخت ۷۶۲ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان ایلامی
نویسنده : معصومه بختی/خبرنگار

به گزارش انعکاس ایلام؛ یداله حیدرنژاد  از پرداخت بیش از ۷۶۲ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان و نیازمندان این استان خبر داد و گفت: این میزان تسهیلات قرض الحسنه از ابتدای امسال تاکنون به بیش از ۵ هزار و ۶۰۰ نفر از مراجعین و نیازمندان استان پرداخت شده اند.

وی بیشتر موارد پرداختی را در زمینه های کارگشایی، حمایتی ،خرید لوازم خانگی و رفع مشکلات ضروری نیازمندان عنوان کرد و افزود: در این زمینه ۴۴۸ میلیارد ریال به به بیش از ۴ هزار و ۳۰۰ متقاضی نیازمند پرداخت شده است.

مدیر صندوق قرض الحسنه امداد ولایت ایلام پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال را یکی دیگر از موارد پرداختی این صندوق عنوان کرد و گفت: به همین منظور امسال بیش از ۲۱۰ میلیارد ریال قرض الحسنه اشتغال به حدود ۷۰۰ نفر از متقاضیان شغل پرداخت شده است.

حیدرنژاد ادامه  داد: مابقی تسهیلات پرداختی در زمینه  ساخت و تعمیرات مسکن،هزینه های تحصیلی دانشجویان و دانش آموزان و هزینه های درمانی بوده که به بیش از ۶۷۰ نفر متقاضی پرداخت شده اند.

وی همچنین گفت: از طریق تعامل و هم افزایی با بانکهای قرض الحسنه مهر و رسالت ایلام نیز  امسال ۱۹۰ میلیارد ریال قرض الحسنه  در زمینه حمایتی، اشتغال و مسکن به بیش از  یک هزار و ۷۰۰ نفر از متقاضیانی که از طرف کمیته امداد معرفی شده اند پرداخت شده است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری