شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » ۱۲ گروه راهداری در حال آسفالت مسیرهای منتهی به مرز مهران هستند

به گزارش انعکاس ایلام؛ علی روان اظهار کرد: اداره کل راهداری در بخش‌های مختلف نظیر آسفالت، حذف نقاط حادثه‌خیز، احداث پل، ساماندهی پایانه برکت و نصب سایبان در مسیرهای پایانه مرزی مهران در حال آمادگی برای اربعین است.

وی افزود: این ۱۲ گروه در مسیرهای زرنه – سومار ؛ راههای درون شهری و برون شهری شهرستان ایوان ؛ آسفالت پادگان فرجیان زاده _ بهمن آباد ؛ داخل روستای هفت چشمه ؛ سه راهی جندالل ه _ صالح آباد ؛ محور گلان به سمت مهران ؛ خروجی مهران به سمت دهلران ؛ دهلران _ اندیمشک ؛ محور آبدانان – مورموری ؛ گردنه کبیرکوه ؛ دره شهر – پل دختر ؛ کارزان – لومار و … بوده است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام با اشاره به اینکه امسال ۱۱۸ کیلومتر آسفالت در مسیرهای مختلف انجام شده است؛ تاکید کرد: عملیات‌آسفالت و حذف نقاط حادثه‌خیز در چهار مسیر منتهی به مرز مهران در حال انجام است.

روان تصریح کرد: ۲۷ کیلومتر از مسیر ایلام – مهران تاکنون آسفالت و برنامه‌ریزی راهداری استان به طوری انجام گرفته است که بخش مهمی از راه های منتهی به مرز مهران روکش آسفالت شوند.

وی عنوان کرد: عملیات خط‌کشی و نصب علائم هشدار دهنده در مسیرهای منتهی به مرز انجام شده، ضمن اینکه عملیات احداث پل صلواتی در حال انجام است که تا قبل از اربعین تکمیل و مورد استفاده زوار قرار خواهد گرفت.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام افزود: نصب آبسردکن در مسیرهای پایانه مرزی انجام شده است و به زودی نصب ۷۰ جت‌فن و هفت کیلومتر مه‌پاش در مسیرهای مرز و خود پایانه تکمیل می‌شود.

وی در پایان با اشاره به اینکه نصب ۱۱ هزار متر سایبان در پایانه مرزی مهران در حال انجام است و به محض اتمام نصب سایبان‌ها، جت‌فن‌ها نیز مستقر می‌شود، گفت: پروژه‌های مهمی نظیر آسفالت، سکوبندی، سایبان و نصب آبسردکن در پایانه برکت نیز در حال انجام است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری