شما اینجا هستید

ویژه خبری » ۵ هزار و ۳۰۰ کیلومتر از راه های ایلام سال گذشته خط کشی شد
گروه : ویژه خبری

به گزارش انعکاس ایلام؛ علی روان با اعلام این خبر اظهار داشت: خط‌کشی راه‌ها که از مقرون به صرفه ترین نوع علائم ایمنی محسوب می‌شود که بطور مستقیم در دید راننده قرار گرفته و با وی یک حس نزدیک و متقابل برقرار می‌کند.

وی افزود: افزایش ایمنی تردد،دید کافی در شب، کنترل ترافیک، تسهیل رفت و آمد و کاهش میزان تصادف و سوانح رانندگی از مزایای اجرای طرح خط کشی جاده‌ها است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام ادامه داد: نیروهای اداره ایمنی، ترافیک و حریم این اداره کل در این راستا به منظور افزایش ایمنی راه‌ها، هدایت وسایل نقلیه و آگاهی دادن به کاربران راه بویژه در شب با دید محدود، تفکیک باندهای رفت و برگشت در نقاط بدون جدا کننده وسط و کاهش میزان تصادفات و سوانح رانندگی عملیات خط‌کشی راه‌های ارتباطی زیرپوشش را به طور ویژه انجام می‌دهند.

روان یادآور شد: این اداره کل به منظور کاهش هزینه ها و استفاده بهینه از اعتبارات این خط‌کشی‌ها  را به صورت امانی و پیمانی با استفاده از توان اکیپ‌های فعال خود انجام داده است.

وی با اشاره به دیگر اقدامات انجام شده این اداره کل در سال گذشته بیان کرد: نصب  ۳۲ هزار و ۳۰۰ عدد تابلو و علائم ایمنی ، یک هزار و ۴۶۰ متر مربع  نصب تابلوهای اطلاعاتی و نگهداری ۱۷۵ دستگاه چراغ چشمک زن و … از دیگر اقدامات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام بوده است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری